Tabliczki przydrzwiowe

tablicE INFORMACYJNE
TABLICZKI przydrzwiowe

Przy oznaczeniu biura, czy firmy warto pamiętać o tabliczkach przydrzwiowych. Swoje zastosowanie znajdują w szpitalach, urzędach, korporacjach, ośrodkach itp. Zamawiając tego rodzaju tabliczki należy pamiętać by wszystkie były utrzymane w podobnej stylistyce. Zwykle znajdują się na nich dane typu: imię, nazwisko, dane firmy, stanowisko itp. Można pomyśleć o umieszczeniu na nich również logotypu firmy.
Nasze tabliczki tworzą przyjazne wskazówki dla Klienta i pozwalają na wzmocnienie wizerunku Firmy.
Poniżej przykłady dwóch najpopularniejszych rozwiązań.
Z WYMIENNĄ KARETKĄ. Bardzo łatwa wymiana informacji, które mogą być wydrukowane na zwykłej drukarce. Uniwersalność systemu polega również ma możliwości montażu tak w pionie jaki i w poziomie. System charakteryzuje wypukły kształt, który tworzy bardzo ciekawą powierzchnię ekspozycyjną. Produkt wykonany z profili aluminiowych anodowanych – zwykle w kolorze srebrnym lub złotym Tabliczki posiadają zakończenia (zaślepki z PCV), a informacja zabezpieczona jest przezroczystą folia antyrefleksyjną.
MODUŁOWE – klasyczny system modułowy pozwalający na łatwą i szybką aktualizację informacji. Posiada możliwość dowolnego konfigurowania modułów – w zależności od zapotrzebowania i wymagań estetycznych. Zbudowany z profili aluminiowych, standardowo anodowanych na kolor srebrny. Informacja zabezpieczona przezroczystą folia antyrefleksyjną.