Kasetony, pylony podświetlane

Kasetony, pylony podświetlane

Kasetony są niezastąpionym elementem promocji firmy Widoczne 24h/dobę. Nasze kasetony wykonujemy z PCV, plexi, a dla najbardziej wymagających klientów poszerzyliśmy ofertę o kasetony z dibondu z oświetleniem led, które odznaczają się wyjątkowo ekskluzywnym wyglądem.
Kaseton świetlny to nowoczesna forma “szyldu”, wykonana ze specjalnego tworzywa kompozytowego – dibond, z wewnętrznym podświetleniem modułowym LED, dzięki czemu jest doskonale widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.
Kaseton Dibond to wielowarstwowa/kompozytowa płyta aluminiowa, o właściwościach wielokrotnie przewyższających właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Jest lekki, odporny na warunki atmosferyczne, idealnie gładki, daje się nadrukować UV, czy oklejać folią z grafiką.
Do realizacji klosza stosujemy technikę frezowania i zaginania. Reklama graficzna zostaje wycięta na frezarce, a następnie podklejona przy użyciu mlecznej plexi – Opal 3-4mm. Na końcu kaseton dibond zostaje podświetlony modułami LED. Sam materiał nie przepuszcza światła, więc świeci się jedynie wycięty element. Wykonana w ten sposób reklama świetlna LED wygląda bardzo profesjonalnie i gotowa jest do zamontowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.